Area Sales Manager

ANGR SOLUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile principale ale postului ocupat de dvs sunt :

Indeplinirea obiectivelor de vanzari, conform planului ;
Intretinerea relatiilor de afaceri cu clientii din portofoliu in vederea reducerii pierderilor de clienti;
Munca de teren in vederea identificarii potentialilor clienti;
Verificarea si controlul profitabilitatii contractelor cu clientii;
Controlul creditelor (neincasatelor);
Urmarirea managementul zonei;
Implementarea politicilor companie;
Intocmirea rapoartelor specifice sau cerute de seful ierarhic;

CERINTE

Studii superioare;
Experienta in domeniu minim 2 ani;
Permis de conducere;
Bune abilitati de comunicare si negociere;

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru activeaza in domeniul FMCG.

ANGR SOLUTION iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine.