Area Sales Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firm?? noastr?? ce se dezvolt?? dinamic se ocup?? cu activiatea de comunicare, caut?? Sales Manager pe teritoriul Bucure??tiului.
Responsabilit??ti :
-Planificarea si realizarea strategiei de valorificare
-Men??inerea si dezvoltarea leg??turii dintre partenerii existentii si poten??iali.
-??ntocmirea materialelor de marketing, cercetare de piat??
-Realizarea reprezent??rilor pentru parteneri

CV-urile (in limba engleza si romana)

CERINTE

-Minim bacalaureat,
-Experient?? de mai multi ani ??n domeniul valorific??ri
-Orientare tehnic??
-Aptitudini de comunicare,prezentare de om de afaceri
-Experienta si cunostinta de la o companie de comunicatie sau telecomunicatie (important)
-Cunoastere limbii engleze la nivelul negocieri (important)
-Cunostinte de tehnic?? de calcul.
-Permis de conducere cat. B

Avantaje :
--Cunoastere dispozitivelor si activit??tilor de comunicare
-Cunoastere limbii maghiare.

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix
-Comisioane din vanzari
-Masina de serviciu, laptop ??i telefon mobil
-Training de specialitate la Budapesta
-Premium