Area Sales Manager

Fast&Wise Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este responsabil de indeplinirea planului de v??nz??ri si distribu??ie pe zona alocata;
- Dezvolta ??i actualizeaza ??n permanenta, impreun?? cu agentii, acoperirea eficienta a zonei;
- Este implicat in compensarea subordonatilor directi prin stabilirea obiectivelor lunare;
- Monitorizeaza rezultatele de vanzari si identifica ariile de imbunatatire.

CERINTE

Minim 2 ani experienta in vanzari
- Minim 1 an experienta intr-o pozitie de coordonare
- Orientare spre rezultate
- Capacitate de a lua decizii si de a seta prioritati
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Aptitudini organizatorice, initiativa, flexibilitate
- Studii superioare
- Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv (salariu fix, bonuri de masa, bonus lunar in functie de performanta)

Distribuitor produse industriale, oferim o gama larga de produse destinate depozitarii si transportului. Reprezentant unic in Romania al unor producatori europeni, oferim clientilor nostrii:
-containere si rollcontainere metalice
-rafturi metalice pentru depozite
-mobilier comercial
-mobilier medical