AREA SALES MANAGER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii filialei alocate in scopul indeplinirii targetului de vanzari, raspunde de mentinerea cheltuielilor filialei la nivelul aprobat, raspunde de incasarea soldurilor din filiala.
Candidatilor potriviti profilului cautat le oferim un angajament pe termen lung alaturi de o echipa performanta si de succes, posibilitati de dezvoltare continua a carierei prin acces la instruire, pachet salarial atractiv.

CERINTE

- Experienta anterioara intr-o pozitie manageriala in domeniul vanzarilor (de preferat in cadrul unei companii cu profil de activitate similar) - min. 3 ani;
- Absolvent studii superioare;
- Foarte bune cunostinte de utilizare PC si limba engleza;
- Permis auto categ. B, disponibilitate pentru deplasari;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere, administrare resurse, motivare echipa;
- Capacitate de analiza, sinteza, previziune, planificare, self-motivation:
- Orientare spre rezultate, dinamism, initiativa, leadership.