Area Sales Manager

LARIX FOREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si atragerea de noi clienti, stabilirea conditiilor contractuale, in acord cu politica de vanzari a companiei;
- promovarea produselor si a imaginii companiei;
- urmarirea contractelor si incasarii contravalorii facturilor la termenele si in conditiile stabilite in contract;
- mentinerea relatiei direct si permanent cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora;
- cunoasterea in permanenta a evolutiei pietei de mobilier

CERINTE

- foarte bune abilitati de comunicare si negociere, persuasiune si prezentare profesionala
- abilitati de analiza si planificare, orientat catre clienti
- experienta minim 1 an
-cursuri de specialitate in vanzari constituie avantaj
- disponibilitate la deplasari in tara

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, constand in slar fix si bonusuri stimulatoare, masina de servici, telefon mobil, bonuri de masa

Suntem o companie de productie de mobilier de exterior si interior, avand puncte de lucru situate pe nivel national.
Avem traditie in exportul de mobilier,care ne-a format o experienta in abordarea oricaror tipuri de clienti si piata interna.