Area Sales Manager

Gres de Gres

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si a imaginii companiei
- Identificarea potentialilor clienti, crearea si mentinerea portofoliului
- Gestionarea potentialilor clienti pe zona alocata
- Realizarea obiectivelor de performanta propuse
- Monitorizarea pietei si monitorizarea clientilor competitorilor
- Identificarea si evaluarea oportunitatilor de business

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte foarte bune MS Office
- Cunostinte bune limba engleza
- Abilitati excelente de comunicare si negociere
- Experienta pe un post similar minim 3 ani (in domeniul vanzarilor de materiale de constructii - reprezinta avantaj)
- Persoana orientata spre atingerea obiectivelor, spirit organizatoric, initiativa
- Permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

- Salariu foarte motivant si comision din vanzari
- Masina de serviciu, telefon, laptop
- Suport pentru dezvoltare profesionala

SC GRES DE GRES SRL – companie aflata in plina dezvoltare a retelei de distributie, ce activeaza in domeniul comercializarii produselor destinate finisajelor de interior ( gresie, faianta, obiecte sanitare, parchet, vopsea, usi etc.)