AREA SALES MANAGER

Arobs Transilvania Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru extinderea echipei de vanzari din Cluj si Bucuresti cautam AREA SALES MANAGER

CERINTE

-minimum 1 an de experienta in vanzari, in industria bunurilor de larg consum (FMCG)
-studii superioare
-cunostinte in domeniul IT
-cunostinte de limba engleza
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate pentru deplasari in tara
-bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

-oportunitatea de a va construi cariera intr-o firma cu o prezenta activa pe piata interna si externa a solutiilor software
-lucrul intr-o echipa de profesionisti
-pachet salarial deosebit de atractiv
-traininguri de specialitate periodice

ARoBS dezvolta solutii pentru clienti din Europa de Vest, SUA precum si pentru firme din Romania. Proiectele dezvoltate acopera o gama larga de domenii:

-automatizarea fortei de vanzare (solutii bazate pe terminalele mobile de tip Palm, Pocket PC si Symbian);

-solutii grafice si drivere pentru Mac OS;

- solutii pentru localizarea parcurilor auto prin GPS-GPRS

-aplicatii Internet dezvoltate pe baza tehnologiilor de ultima ora:
Java, J2EE si .NET

-sala de clasa virtuala destinata trainingului si invatamantului la distanta (e-School)

-solutii pentru agentii de turism