AREA SALES MANAGER

S.C. HOLDMANN GRUP S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
-promova imaginea şi serviciile oferite de companie;
-dezvolta, gestiona şi fideliza portofoliul de clienţi din zona alocată;
-realiza obiectivele de vânzări stabilite;
-negocia, încheia şi monitoriza contracte;
-răspunde de încasările facturilor emise;
-raporta Regional Manager-ului;
-munci şi se va distra de minune alături de noua echipă.

CERINTE

Ai putea fi tu, dacă ai:
-experienţă solidă în vânzări directe;
-capacitate de negociere la nivel de top management;
-excelente abilităţi organizatorice şi de comunicare;
-spirit de echipă dezvoltat;
-obişnuinţa deplasărilor frecvente;
-studii superioare tehnice/economice;
-cunoştinţe de marketing;
-operare PC (MS Office, Outlook);
-experienţă în conducere auto (tip B, fără evenimente).

BENEFICII OFERITE

-un venit motivant
-autoturism de serviciu (full time);
-telefon.

Dac¿ te consideri persoana potrivit¿, trimite o scrisoare de intentie (cu foto) şi un CV detaliat.
Confidenţialitatea informaţiilor este garantată.
Numai candidaţii selecţionaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Înfiinţată în urmă cu 10 ani, din dorinţa de a oferi ¿confort & igienă¿ de cea mai bună calitate utilizatorilor profesionişti, compania a reuşit să îşi atingă scopul iniţial: lider naţional în vânzarea de echipamente, accesorii şi consumabile profesionale pentru curăţenie şi igienă.
Suntem prezenţi în toate oraşele importante din România, prin intermediul unei reţele puternice de birouri şi depozite proprii şi a distribuitorilor locali. Peste 200 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispoziţia clienţilor noştri, răspunzând celor mai exigente solicitări în materie de curăţenie profesională şi igienă perfectă.
Ca membru al prestigioasei Asociaţii Internaţionale a Experţilor în Curăţenie şi Întreţinere ISSA, garantăm consultanţă, servicii vânzare şi post-vânzare la standarde ridicate.
În continuă dezvoltare, Holdmann iţi oferă acum şansa să te alături echipei noastre.