AREA SALES MANAGER

S.C. Midal Interfrig S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-acorda suport echipei pe care o conduce, pe aria alocata;
-negociaza si intretine relatiile cu clientii ;
-dezvolta portofoliul de clienti pe segmentul alocat;
-monitorizeaza concurenta pe aria alocata ;
-propune si implementeaza programe de vanzari;
-realizeaza planul de vânzări.

CERINTE

-studii superioare;
-experienta in domeniu min 2 ani;
-abilitati de comunicare si putere de convigere;
-foarte bune abilitati de organizare si coordonare;,
-capacitate de analiza si sinteza;
-disponibilitate pentru deplasari in zona;
-permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

S.C. Midal Interfrig Cluj S.R.L. s-a infiintat in anul 1999, avand ca obiect principal de activitate comercializarea echipamentelor frigorifice.SC Midal Interfrig Cluj este filiala grupului de firme Midal. MIDAL reprezinta deja un nume de referinta in tehnica frigului, calitatea produselor si serviciilor sale fiind bine cunoscute pe piata interna si externa.