AREA SALES MANAGER

BEAUTY STAR

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Concepe si implementeaza strategia de vanzari pentru brand;
-Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
-Mentine / dezvolta portofoliul existent;
-Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
-Supervizeaza si monitorizeaza activitatea agentilor de vanzari aflati in subordine;

CERINTE

Studii superioare
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
Identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor, relationeaza usor cu clientii potentiali
Disponibilitate de deplasare
Cunostinte temeinice de marketing, analiza vanzarii

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Masina, telefon
Posibilitati de afirmare pe plan profesional
Training-uri de specialitate

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura, fitness.