Area Sales Manager

SC PINTEXIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea obiectivelor stabilite;
- marirea portofoliului de clienti si mentinerea relatiilor cu cei existenti;
- promovarea intregii game de produse a companiei;
- urmareste incasarea facturilor clientilor conform termenelor stabilite;
- negociaza termenul de plata, conditiile de plata, felul instrumentelor de plata;
- intocmeste periodic rapoarte de activitate si vanzari.

CERINTE

- bune abilitati de planificare, comunicare si negociere;
- persoana organizata, capabila sa lucreze dupa prioritati;
- experienta in vanzari birotica-papetarie de minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, bonusuri, comision, masina si telefon de servici.
- Oferta se negociaza in urma interviului.

Societate comerciala, infiintata in anul 1994, avand ca principal domeniu de activitate productia si distributia la nivel national a produselor de papetarie birotica.
Prin implementarea sistemului de management al calit¿¿ii ISO 9001:2000 ¿i certificarea acestuia, activitatea ¿i preocuparea noastr¿ în domeniul calit¿¿ii produselor ¿i serviciilor sunt recunoscute de c¿tre to¿i colaboratorii ¿i clien¿ii no¿tri.