AREA SALES MANAGER

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este importator unic pentru una dintre cele mai cunoscute marci de ATV-uri.
Compania este numarul 1 mondial in vinzari ATV pentru unele dintre cele mai celebre marci de ATV si motociclete.

Dezvoltarea retelei de dealeri
Orientarea vanzarilor exclusiv catre reteaua de dealeri
Gestionarea cifrei de afaceri a distribuitorilor locali
Gestionarea activitatii distribuitorilor locali in acord cu principiile de marketing ale companiei
Monitorizare a indicatorilor de performanta ai distribuitorilor locali.

CERINTE

Minim 5 ani de zile in vinzari in domeniul auto.
Cunostinte limba engleza
Permis conducere categoria B
Excelente abilitati de negociere, comunicare, adaptabilitate si dinamism.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix motivant, la nivel de companie multinationala, comision, diverse bonusuri si prime in functie de performante, telefon, laptop, masina.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.