AREA SALES MANAGER

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!
In consecinta, va asteptam sa efectuati o programare pentru sustinerea interviului la telefon:327.66.55 sau 327.79.79; in fiecare zi intre orele 9:00 si 17:00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Prospectare piata, identificare client, key-accounting;
* Stabilire intalniri cu potentialii clienti, negocierea si incheierea contractelor;
* Mentine relatia cu clientii (clienti tinta: dezvoltatori imobiliari, industriali, firme in dezvoltare, firme de constructii, proiecte civile si industriale etc.);
* Oferirea de solutii tehnice clientilor cu care compania incheie contracte;
* Prezentarea produselor si ofertarea lor;
* Asigura consilierea clientului in alegerea solutiei optime din punct de vedere tehnic;
* Disponibilitate deplasare aproximativ 30% din timpul de lucru.

MODALITATE DE INSCRIERE:

SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET SUNT ABSOLUT INSUFICIENTE !!
* PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00 la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 .

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii medii sau superioare;
* Experienta minima 1 an pe un post similar (vanzari structuri PVC sau aluminiu);
* Cunostinte bune MS Office;
* Se considera avantaj cunoasterea limbii engleze (dar nu este o cerinta eliminatorie);
* Permis auto categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, sa posede abilitati de comunicare, sa fie un bun negociator, orientat catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul lunar este cuprins intre 400-500 EURO NET FIX + procent din incasari conform grilei si politicii de salarizare a companiei;
- In perioada de proba salariul NET este de 400 EURO la care se va adauga procent din vanzari inclusiv diverse prime si bonusuri conform politicii salariale a companiei.
- Se ofera auto la dispozitie, telefon, pentru desfasurarea activitatii in cele mai bune conditii.
- Exista reale posibilitate de promovare;
- Programul de lucru este L-V, 9.00-18.00.
- Perioada de proba este de 1 luna.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE TAMPLARIE PVC SI ALUMINIU.
Locatia companiei este in sector 3 Bucuresti.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro