Area Sales Manager

Dorma Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza activ produsele si dezvolta vanzarile,
- Intalniri periodice cu arhitectii, dealerii de produse, firmele prelucratoare de aluminiu, PVC si sticla, antreprenori generali si investitori.
- Prezentarea pe piata a noilor produse.

Dumneavoastra raportati direct directorului general.

CERINTE

- In afara unei pregatiri temeinice in vanzari, respectiv experiente coprespunzatoare, noi punem valoare pe competentele sociale, integrarea in echipa, deschidere si cunostinte bune de limba engleza (germana este un avantaj).
- Decisive sunt si flexibilitatea si creativitatea, pentru a reprezenta pozitia dumneavoastra intr-un mod optim.

BENEFICII OFERITE

- O activitate pe propria raspundere intr-un teren dinamic si o sustinere activa.
I- n cazul in care sunteti interesati sau daca aveti intrebari va rugam sa transmite-ti CV-ul la : office@dormaromania.ro

Producator german de feronerie si accesorii pentru usi, usi automate, pereti glisanti si sisteme de securitate