Area Sales Manager

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza imaginea si produsele companiei;
- asigura calitatea serviciilor de vanzare;
- identifica si largeste baza de clienti specifici;
- consiliaza clientii cu privire la produsele companiei;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii, identifica metode de fidelizarea clientilor;
- identifica si aplica solutii de crestere a satisfactiei clientilor.

CERINTE

Cunostinte profesionale necesare:
- Strategii de vanzari / de comunicare / negociere - cunostinte solide;

Experienta:
- Experienta in vanzari in domeniul Telecomunicatiilor;

Calitati personale:
- Abilitati de comunicare;
- Loialitate;
- Fire deschisa;
- Rezistenta la stres;
- Capacitate de lucru intr-un colectiv;
- Cunostinte de tehnici de negociere avansate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus în functie de performante;
- posibiltate de avansare;
- mediu de lucru dinamic;
- echipa axata pe performanta.

Pentru unul dintre clientii nostri, companie ce furnizeaza solutii de infrastructura pentru retele de telecomunicatii, cupru sau fibra optica, cautam: Area Sales Manager