Architect/Technical Advisor - with experience in sales

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Promoveaza brandul companiei de fatade ventilate in randul arhitectilor, proiectantilor, constructorilor si dezvoltatorilor din piata constructiilor pe teritoriul Romaniei;
- se implica activ in procesul de proiectare, consultanta tehnica si in relationarea cu arhitectii/beneficiarii vizand brandul promovat;
- Participa la evenimente din sfera constructiilor si organizeaza evenimente de promovare in acord cu strategia de dezvoltare a companiei;
- Participa la dezvoltarea retelei de parteneri;
- Organizeaza si sustine sesiuni de scolarizare cu partenerii companiei la nivel national;
- Monitorizeaza atent piata constructiilor si ofera feedback pe oportunitati, tendinde si dezvoltare.

CERINTE

- Studii superioare finalizate de preferat de profil tehnic- arhitectura, inginerie;
- Experienta in proiectare, in utilizarea softurilor specializate si in relationarea cu clientul;
- Excelente abilitati de comunicare, promovare si de prezentare;
- Experienta in piata materialelor de constructii si in derularea proiectelor;
- Engleza scris / vorbit- nivel bun;
- Permis de conducere categoria B;
- Persoana dinamica, ambitioasa, rezitenta la stres si solicitari;
- Experienta in vanzari reprezinta un plus.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii de renume pe piata constructiilor.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.