AP Accountant Payable cu limba greaca, Companie Multinațională,București

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suport pentru departamentul contabilitate furnizori

Suport pentru inregistrarea facturilor furnizorilor

Gestionarea relatiilor administrative cu furnizorii

Asigurarea suportului necesar pentru inchiderile
contabile si fiscale periodice

Administrarea corecta a operatiilor pe conturi furnizor

Mentinerea in mod constant la zi a propriilor competente, tehnici, metode si sisteme informative

Raportarea periodica a managerului de conturi furnizor despre progresul activitatii

Asigurarea suportului pentru inregistrarea corecta si prompta a informatiilor si datelor din conturile furnizorilor care alimenteaza sistemul general de contabilitate al registrelor contabile

CERINTE

Studii economice superioare
Cunostinte de contabilitate
Limba engleza nivel avansat - scris si vorbit
Limba greacă citit/ scris/ vorbit C1 – C2

Microsoft Office - nivel avansat
Experienta pe o pozitie similara minim 6 luni constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala
Mediu de lucru la standarde internationale
Training profesional oferit de specialisti la nivel international
Asigurare Medicala
Asigurare de Viata
Tichete de masa
Salariu: 3000 - 3300 lei brut maximum

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.