ANTRENOR FITNESS

SC Health Society Club M.T. SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim posibilitatea de a lucra intr-un mediu motivant, sub indrumarea specialistilor in domeniul fitnessului si aerobicului, perfectionare si instruire in cadrul firmei prin trainingurile nationale si internationale! Pe langa toate acestea, angajatul FitClass va avea carte de munca, salariu de baza, bonusuri la fiecare antrenament personal efectuat, bonusuri la predarea claselor de aerobic (daca este cazul), posibilitatea de promovare in interiorul firmei, in clubul actual sau intr-un club ce va fi deschis in viitor!

Responsabilitatile antrenorului FitClass:
- furnizarea serviciilor de calitate tuturor membrilor si vizitatorilor
- asistarea, corectarea si ajutarea clientilor in sala de fitness
- promovarea produselor si serviciilor clubului

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana care lucreaza din pasiune, care pune suflet in tot ceea ce face, cu o atitudine pozitiva si deschisa.

FitClass este o companie nationala deschisa cu putin timp in urma, dar care doreste o lansare de proportii pe piata romaneasca si internationala! Impunerea pe piata se face inca de la inceput prin oferirea celor mai inalte servicii, oferind preturi moderate clientilor fideli.