Tehnolog alimentatie publica / Cofetar - Patiser - Antal International - biroul din Iasi, companie specializata in recrutare si selectie de personal, recruteaza pentru clientul sau, Zeelandia Romania

Antal International

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Se deplaseaza la client singur sau impreuna cu persoana responsabila de vanzari pe zona respectiva pe baza programarii primite saptamanal de la TSS Manager;
• Efectueaza demonstratii si service –ari la clienti
• Pregateste materialele necesare demonstratiei: materiale promovare, ustensile, mostrele necesare demonstratiei.
• Completeaza si transmite lunar rapoarte de activitate catre superiorul ierarhic
• Testeaza produsele, la facilitatile de productie ale clientului, supunandu-le unor procese tehnologice in functie produs.
• Creeaza si aplica in activitatea desfasurata retete noi utilizand produsele Zeelandia Romania
• Raspunde de necesarul de materii prime utilizate in experimentele de laborator.
• Respecta planificarile agreate cu Seful direct si Departamentul de Vanzari pentru activitatile desfasurate.
• Propune solutii personalizate pentru nevoile clientilor.
• Este preocupat permanent de largirea sortimetatiei de produse livrate clientilor.
• Este responsabil de pastrarea si verificarea starii de sanatate proprii, care poate afecta siguranta alimentelor
• Raspunde solicitarilor venite de la colegi pe plan local sau la nivelul departamentului pentru testarea de produse.
• Participa la indeplinirea obiectivelor prevazute in sistemul de management al sigurantei alimentului.
• Contribuie la atingerea obiectivelor de vanzari ale Zeelandia Romania.

CERINTE

• Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj), Absolvire curs de Notiuni Fundamentale privind igiena produselor alimentare- reprezinta un avantaj;
• Experienta de minim 2 ani – cofetar- patiser/ brutar- patiser;
• Studii de specialitate cofetar- patiser/ brutar- patiser;
• Operare PC, utilizare pachet programe Office; cunoasterea limbii engleze nivel mediu;
• Cazier judiciar: fara antecedente penale;
• Permis de conducere categoria B;
• Disponibilitate pentru deplasari frecvente la clienti (aprox. 80%- 90% din timpul lucrat)
• Abilitati de cumunicare, de prezentare si de lucru cu clientii
• Domiciliul stabil in Tg. Mures sau Cluj sau Oradea sau Alba sau Arad sau Brasov sau Bucuresti sau Arges sau Prahova sau localitati limitrofe acestora;

BENEFICII OFERITE

Pachet de beneficii + masina de serviciu

Antal is the leader in EMEA & Asia Executive Search & Selection with a network of over 70 fully-staffed offices in 28 countries, recruiting talent in a range of industry sectors & skill functions. Since inception in 1993 Antal has placed executives in over 75 countries and offers clients a choice of recruitment & staffing solutions from Retained Executive Search, Search & Selection to Contingent Recruitment.

Our executive recruiters combine their recruitment knowledge, search skills, proven headhunting & selection methodologies with knowledge & experience of your industry to deliver a truly value added service. Your Antal Recruiter actively shares information, knowledge & experience across our global network adding extensive cross sector and multi-geographic reach when recruiting with the efficiency of a single contact point.

In Romania Antal has offices in 3 major cities as follows: Bucharest (2),Timisoara si Iasi.

Antal Iasi office, with 3 Senior Consultants is covering N-E of Romania and all strategic sectors and disciplines (www.antal.com)