Animator socio-educativ loc de joaca

Gymboland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza copiii si are grija ca joaca lor sa fie sigura si fara incidente neplacute;
Are grija ca acestia sa fie multumiti si bucurosi tot timpul, prin participarea la diverse activitati recreative, in care ii angreneaza pe toti copiii;
Are grija ca toate atractiile sa fie in stare perfecta de functionare;
Organizeaza și amenajeaza spatiul de joaca, depoziteaza jucariile si materialele de lucru, asigura permanent ordinea si curatenia acestora;
Semnaleaza managerului eventualele probleme ivite;
Activitatile zilnice au loc in cadrul unui mall, atat in zilele de weekend cat si in zilele libere.

CERINTE

Persoana punctuala;
Comunica si relationeaza cu copii;
Are atentie distributiva;
Are cunostinte de baza de limba engleza;
Are atitudine pozitiva si proactiva fata de munca;
Este o persoana deschisa, energica, sociabila si cu spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa si cadouri de sarbatori;
- bonusuri in functie de performante;
- training;
- posibilitate de avansare in cariera;
- o echipa tanara ce iti va oferi ajutor de cate ori va fi nevoie.

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.