Angajez maseuza

BODY ART - GMG

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salon specializat in remodelare si intretinere corporala angajeaza personal (numai de sex feminin) pentru efectuare masaj (anticelulitic, relaxare, drenaj limfatic, reflexoterapie); efectuare tratamente corporale si faciale (electrostimulare, impachetari, peeling, ultrasunete, vibromasaj, cavitatie, preso terapie, vacuum – se asigura training); realizarea evaluarii, intocmirea fisei de tratament, prezentarea ofertei de servicii si produse clientilor.

CERINTE

- diploma/studii in domeniu sau in curs de absolvire
- prezenta placuta, spirit de echipa, dorinta de avansare, rabdare in relatiile cu clientii
- dorinta de invatare si perfectionare
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de client
- promovarea serviciilor existente in salon
- respectarea regulamentului intern
- respectarea programului de lucru si a programarilor
- mentinerea curateniei

BENEFICII OFERITE

salariu fix, bonus in functie de performanta, tratamentele salonului se pot achizitiona de catre angajati la preturi speciale; program full time sau part time; contract de munca pe perioada nedeterminata; plata salariului la zi; ambient profesional si competitiv