Angajez educatoare

Gradinita Happy Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, sustinerea si coordonarea activitatilor curriculare si extra-curriculare;
• Cunoasterea si respectarea in activitatea cu copiii a regulilor si principiilor educationale ale gradinitei
• Monitorizarea progreselor copiilor si intocmirea documentelor de activitate conform politicii interne
• Initierea de actiuni concrete care sa contribuie la desfasurarea cu succes a lectiilor;
• Dezvoltarea unor relatii de calitate atat cu copiii, cat si cu parintii acestora, participand la crearea unui ambient placut;

CERINTE

Absolventa a Liceului Pedagogic si/sau Facultatii de
Psihologie si Stiintele Educatiei; Studenta a Facultatii de Psihologie si Stiintele Educatiei
- Buna cunoscatoare a metodelor de predare, creativa si dornica sa invete
- Persoana cu exaperienta in lucrul cu copii de la varsta de 2 ami, deschisa, calda si apropiata de copii,
- Capacitate de a comunica cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei.
- Dorinica sa lucreze intr-un mediu motivant
- Harnica si implicanta in activitatile gradinitei

BENEFICII OFERITE

Program flexibil
Masa asigurata
Pachet financiar atractiv in functie de calificari si implicare profesionala
- Mediu de lucru foarte placut
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, entuziasta si posibilitatea de implicare in organizarea activitatilor.
- Incurajam independenta si creativitatea in managementul procesului educativ.

DESCRIEREA FIRMEI

Gradinita particulara in sectorul 3 bucuresti