Angajez Asistenta Stomatologie

DENTEXPERT MAGIC

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Persoana dinamica cu dorinta de perfectionare si colaborare interdisciplinara, deosebit de responsabila si serioasa.

CERINTE

CERINTE:
-Studii de specialitate (diploma de asistent medical generalist/ profilaxie, cu minim un an experienta in stomatologie);
- Certificat de membru vizat
- Asigurare de Malpraxis
- Cunostinte bune de operare calculator;
- Bune capacitati de organizare si promptitudine in realizarea sarcinilor de serviciu;
- Atitudine pozitiva, responsabilitate si seriozitate;
- Profesionalism si implicare pe termen lung;
- Abilitati de comunicare si relationare cu pacientii;
- Adaptabilitate la lucrul in echipa;
RESPONSABILITATI: ajuta medicul (lucrul la 4 maini), pregatire si sterlizare instrumentar, preparare materiale, completare fise ,legatura cu laboratorul de tehnica dentara, programare pacienti , acordare de prim-ajutor pacientilor in caz de nevoie, mentine si efectueaza ordinea si curatenia in cadrul cabinetului(ce tine de curatenia zilnica), completeaza caietul de sterlizare, evidenta materiale si consumabile si comandarea lor;

Asigura protectia pacientului conform procedurilor interne si a legislatiei in vigoare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- carte de munca
- program de lucru flexibil
- salariu avantajos
- echipa tânăra si serioasă
- mediu de lucru plăcut
DESCRIEREA COMPANIEI:

Clinica stomatologica DENTEXPERT MAGIC este locul unde intalniti o echipa de profesionisti!
Va rugam trimiteti CV cu poza la adresa office@dentexpert-magic.ro