Angajari in Irlanda

SC 3Green Pig Reflection SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca vrei ca munca ta sa fie recunoscuta la adevarata ei valoare, atat financiar cat si profesional, invinge-ti teama de a te afirma. Iti oferim peste 15.000 locuri de munca in conditii optime, platite la nivel occidental.

CERINTE

-Varsta cuprinsa intre 21 si 50 ani
-Cazier curat
-Engleza avansat pentru domeniile care necesita studii superioare: Marketing, PR, IT, Media, Sanitar, Social, Economic, Comert, Bancar, Notarial, Intretinere, etc
- Engleza mediu (conversational) pentru domeniile care necesita studii medii: Agricol, Gastronomic, Hotelier, HoreCA, Curierat, etc
-Studii superioare de preferat
-Calificare si experienta in domeniul pentru care se aplica.
-Fara interdictie de a folosii pasaportul in afara tarii
-Apt de munca (adeverinta medicala in urma selectiei)

-Acte Necesare pentru interviu:
-CV printat la prezentarea la interviu
-CI + Copie
-Diplome de studii, diplome de calificare in urma scolarizarii sau la locul de munca, recomandari de la locurile anterioare de munca.
-Tinuta decenta obligatorie (se face foto pentru dosar)

-Taxa interviu:
-100 RON

BENEFICII OFERITE

-Candidatilor admisi li se faciliteaza obtinerea actelor (traduceri legalizate, autentificare, obtinerea permisului de munca), redactarea cererilor, cat si plasarea la locul de munca in Irlanda
-Cazare asigurata de angajator sau de firma de recrutare
-Contractele se vor derula incepand cu luna ianuarie pe o durata cuprinsa intre 6 luni si 5 ani, in functie de domeniu
-Salarizare cuprinsa intre 1000 si 3000 euro, in functie de specializare si domeniu.

Pentru programari la interviu sunati in intervalul orar: 11:00 – 19:00 la:
0727084625
0764816681