ANGAJARE BUCATAR SI PIZZAR

Vadan Servicii SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Pregatirea unor produse alimentare reci si calde de calitate in conformitate cu meniul pubului;
- Respectarea cu strictete a normelor igienico-sanitare;
- Realizarea inventarelor aferente.

CERINTE

- studii medii;
- reprezinta un avantaj diploma de calificare in domeniu ;
- vechimea in specialitate: minim 2- 3 ani;
- rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica;
- imaginatie culinara, ordonat si disciplinat;
- capabilitatea sa pregateasca produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul pubului;
- atitudine orientata catre client
- politete, abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila;
- rezistenta mare la stres - in special in orele de varf;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu clientii si colegii;
- disponibilitate de a lucra in ture.

BENEFICII OFERITE

- conditii avantajoase - salariu atractiv.

Relatii la sediul Filos Pub (Splaiul Independentei, nr. 204, Sector 6, Complex Grozavesti)
sau la numerele de telefon 0742181263, 0755013339.

DESCRIEREA FIRMEI

Filos Pub Grozavesti