ANGAJARE AGENT VANZARI

IMA CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:

Primul cuvant in descrierea candidatului nostru ideal este : Profesionist !

Descrierea jobului:

Incheierea de contracte cu end useri pentru sisteme de tratare apa ce fac obiectul activitatii.

Gasirea de distribuitori pentru re-vanzare.

Se ofera :
- salariu fix
- comision
- masina ( dupa perioada de proba care poate varia intre 1 si 3 luni. de proba - pana atunci deplasarile pe teren se fac in echipa cu un coleg )

De asemenea programul de lucru este unul foarte flexibil, dupa cum isi gestioneaza fiecare timpul.

Asteptam un cv cu foto ! - te rugam nu aplica daca nu ai poza in cv sau daca nu crezi ca indeplinesti tot ce scrie mai sus !

Descrierea companiei:

IMA CONCEPT activeaza exclusiv in piata sistemelor de tratare din 2008 in Romania.
Suntem un colectiv tanar , pretentios, profesionist unde primeaza seriozitatea fata de serviciile oferite cat si fata de client.
deci daca nu te simti in stare sa fii serios si sa te dedici locului de munca - treci mai departe - pentru ca nu vom putea colabora pe termen lung.

Te asteptam !

CERINTE

Persoana dinamica, sa isi doreasca performanta, sa ii placa tot ce insemna munca de vanzari DE TEREN !
Dorim o persoana dedicata locului in care munceste cu atitudine pozitia , orientata catre rezultate, loiala, .

Cautam un/o coleg(a) , care sa invete repede , interesat(a) de job-ul lui/ei , implicit de colegii si clientii sai !

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision
Tel-Laptop-Auto care se poate folosi si in particular.

DESCRIEREA FIRMEI

Vanzare - Service SISTEME TRATARE APA

Dedurizatoare - Osmoza -Sterilizare -Deferizare