Contabil

SMART CONFIN CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea unui portofoliu de clienti asigurand:
- evidenta contabila completa
- intocmirea si depunerea declaratiilor lunare/trimestrale/anuale, inclusiv situatii financiare
- servicii revisal si salarizare
- diverse rapoarte la cerere clientilor
- reprezentarea societatilor din portofoliu in relatia cu administratia financiara

CERINTE

Persoana cu experienta in domeniul contabilitatii si fiscalitatii, cunostinte operare PC si a unor programe de contabilitate, constituie avantaj cunoasterea programului Saga si Winmentor.
- Limba engleza cel putin nivel mediu;
- Cunostinte avansate de operare MS Office;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Capacitate de gestionare a timpului si a prioritatilor;

BENEFICII OFERITE

Un pachet salarial format din salariu fix si bonuri de masa.
Daca te regasesti in cele de mai sus asteptam CV-ul tau pe adresa kerana_ghiara@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

CONTABILITATE, CONSULTANTA