Angajam Web Designer/Programator Web, Super Conditii

SC IT EXCLUSIVE DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Experienta: Mediu +
- Program: FullTime (8ore/zi - program flexibil, punem accent pe viteza/calitate);
- Cunostinte bune de Web Design, PHP, Java, CSS, HTML, Open sources (ex: OpenCart, WordPress, PrestaShop, Joomla)
- Reprezinta un avantaj experinta in marketing/vanzari + limba engleza !

CERINTE

- Salariul de start-up: 1200Ron + Comision proiect web realizat. Salariul se mareste lunar, in functie de performante !
- COMISION din fiecare proiect web finalizat !
- Mediu de lucru FOARTE placut in cadrul unei echipe tinere de programatori;
- Dezvoltarea de proiecte web/site-uri captivante si provocatoare;
- Sediul companiei este situat langa Magazinul Piata Unirii, oferind un acces facil la toate tipurile de mijloace de transport sau la alte resurse (restaurante, magazine);
- Oferim si alte facilitati in functie de rezultate !
Multumim frumos si asteptam CV-urile Dvs. cu interes: www.itexclusiv.ro