Angajam Tinichigiu Auto

Biedy Serv Com

Job expirat

RESPONSABILITATI

Biedy Serv Com, service auto cu 3 puncte de lucru, angajeaza pentru sediul nou (punctul de lucru nr. 3)personal pentru urmatoarele posturi:
a)Tinichigiu Auto

CERINTE

Locatia pentru care dorim sa angajam personalul mentionat este absolut noua ce se va deschide cu data de 01 decembrie 2011.
Cerintele pentru ocuparea acestui post sunt urmatoarele:
-extrem de serios in ceea ce face pe linie profesionala (exclus persoanlele ce se ghideaza dupa dictonul...las' ca merge si asa);
-capabil sa poarte o discutie civilizata;
-comunicativ, sociabil;
-fara antecedente penale sau in curs de urmarire penala;
-cunostinte minime PC;
-sa detina recomandare scrisa de la alte locuri de munca sau o caracterizare verificabila;
-copii ale actelor ce atesta nivelul studiilor.

BENEFICII OFERITE

1.Participa la deschiderea noii locatii si vor lucra intr-un mediu extrem de bine pus la punct.
2.Carte de munca
3.Concediu de odihna

Biedy Serv Com este o companie ce ofera servicii auto, care acopera intreaga gama in acest domeniu si care activeaza in trei puncte din Bucuresti.