angajam tehnicieni sisteme securitate/ingineri

PINK BAZAAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ptr. lucrarile noastre aflate in Bucuresti sau provincie personal serios cu experienta, dorinta de munca si de afirmare profesionala.
Descrierea jobului tehnic:

- realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate, conform proiectelor;
- realizarea lucrarilor de instalare, intretinere, programare si service a sistemelor de securitate (supraveghere video si monitorizare CCTV), videointerfonie, sisteme antiefractie, control acces, sisteme de detectie a incendiului);
- rezolvarea interventiilor aparute, respectarea termenelor de executie in functie de gradul de prioritate stabilit de superiorul direct si indeplinirea atributiilor stabilite pentru ziua respectiva;
- raspunde de calitatea lucrarilor executate;

ptr. intrebari, trimitere CV-uri si programari interviuri: tel:0729.7465.10

CERINTE

-experienta in domeniu (reprezinta un plus);
-carnet de conducere cat. B (reprezinta un plus);
-serios;
-constiincios;
- atitudine constructiva;
-dorinta permanenta de a invata.

BENEFICII OFERITE

salariu negociabil+bonuri de masa

În termeni specifici, SECURITYMANIA ofera servicii de proiectare, instalare, service si mentenanta pentru :

Sisteme de detectie si alarmare la incendiu
Sisteme de detectie si alarmare la efractie
Sisteme de acces – cu proximitate, amprenta, turnichet, software –pontaj
Sisteme de supraveghere video ( IP/analogic)
Sisteme de interfonie si videointerfonie
Sisteme integrate audio-video
Retele date-voce si telefonie
Automatizari complexe porti si usi garaje
Instalatii electrice

ASIGURAM SERVICE PENTRU ORICE TIP DE SISTEM DIN CELE ENUMERATE MAI SUS!