ANGAJAM TEHNICIENI DENTARI

RANA ART DENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Laboratorul nostru se afla in acest moment in plin proces de dezvoltare si consolidare a afacerii.
Cautam noi colegi care sa se alature unei echipe dinamice si indraznete de profesionisti ambitiosti.
iti oferim un mediu profesional de lucru si posibilitatea de a-ti dezvolta cunostintele in cadrul unui proiect de anvergura!

CERINTE

Inteligent, serios, cu dorinta de perfectionare continua, harnic si cu initiativa!

BENEFICII OFERITE

se asigura salariu avantajos precum si bonusuri!

DESCRIEREA FIRMEI

Profesionalism ,punctualitate si calitate !

Va garantam calitatea lucrarilor si ne straduim sa fim in avangarda progresului tehnologic in medicina moderna.

Va oferim servicii la nivelul celor mai bune din Europa.Incredintandu-ne lucrarea dumneavoastra ,veti deveni clientul nostru permanent.

Suntem siguri de asta! Ganditi-va la noi ca la un adevarat partener, intotdeauna alaturi de dumneavoastra pentru a va ajuta sa deveniti cel mai bun.

Vom oferi toata gama de lucrari protetice ,la preturi accesibile deoarece stim ca pe langa calitatea produsului conteaza si pretul .De aceea la noi raportul pret-calitate este cel mai bun pe care il puteti gasi pe piata din Romania.