Angajam tamplari / muncitori necalificati

S.C. PRODMOBIL M 96 S.RL.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma producatoare de mobilier la comanda din PAL melaminat si lemn masiv, cu o vechime de peste 20 ani pe piata romaneasca: S. C. PRODMOBIL M 96 S. R. L., angajeaza tamplari sau muncitori necalificati atat barbati cat si femei, dornici de a invata o meserie.

Se asigura pregatire la locul de munca si ulterior calificare.
Pentru cei din provincie se asigura cazare.

Fabrica este situata langa linia de centura in zona de nord a capitalei, la intrarea in Tunari (zona Pipera).

Salariu: atractiv.

Pentru mai multe detalii, va rugam sa ne contactati telefonic (0722763247)

Responsabilitati:
- lucrul pe utilajele de tamplarie;
- executarea piesele de mobilier dupa schite;
- livrarea si montarea mobilierului;
- permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj.

CERINTE

- atentie la detalii;
- seriozitate;
- punctualitate;
- munca in echipa;
- persoana motivata, dornica sa lucreze.

BENEFICII OFERITE

Firma producatoare de mobilier la comanda din PAL melaminat si lemn masiv, cu o vechime de peste 15 ani pe piata romaneasca: S.C. PRODMOBIL M 96 S.R.L., angajeaza tamplari sau muncitori necalificati tineri, dornici de a invata o meserie.