Angajam Specialist SEO cu experienta

Artifex Progressio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- Vei participa la analiza, proiectarea, dezvoltarea si intretinerea SEO pentru diverse site-uri;
- O sa dezvolti, implementezi si analizezi strategii de keywords;
- Propui campanii de link building, inclusiv asistenta in achizitionarea de linkuri;
- Optimizezi off-page-ul prin inscrierea in directoare, portaluri si comunitati online avand acelasi specific cu site-urile noastre;
- Generezi rapoarte pentru pozitionarea in motoare de cautare, trafic, promovare online; indicatii tehnice despre toti factorii care trebuie corectati on page si off page;
- Testezi si verifici continutul web conform regulilor de optimizare pentru motoare de cautare;
- Interactionezi cu Copywriter-ul, identifici si implementezi solutii pentru promovarea si dezvoltarea site-urilor.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- Cunostinte bune de optimizare website-uri, optimizare continut website-uri;
- Cunostinte de HTML, Google Analytics sau alte tool-uri de SEO;
- Sa fii la curent cu noile principii de usabilitate si optimizare;

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Posibilitate de promovare imediata.
- Carte de munca.
- Salariu initial 800 Euro cu posibilitate de crestere in functie de performanta pana la 2000 Euro

Suntem o companie noua, in plina ascensiune, cu un colectiv tanar si dornic de a invata si de a se afirma.
Avem o echipa de lucru internationala (parteneriat Various Inc.)