ANGAJAM SOFER CU EXPERIENTA

S.C. Cristina Medical S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANGAJAM URGENT SOFER CU EXPERIENTA SI FARA INCIDENTE RUTIERE PENTRU CLINICA MEDICALA
Responsabilitati principale:
- Transport pacienti
- Transport medici pentru consultatii la domiciliul pacientilor
- Activitati de curierat

CERINTE

- experienta in sofat minim 5 ani, fara incidente rutiere
- persoana echilibrata, cinstita, cu spirit de initiativa, organizata

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu
Acces gratuit la serviciile medicale ale clinicii atat pentru angajat cat si pentru membrii familiei

SC CRISTINA MEDICAL SRL a fost infiintata in anul 2003. Inca din acel an, societatea a avut contract cu Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti pentru urmatoarele specialitati : Neurologie, Psihiatrie, Psihologie, Medicina Interna.
Pacientii asigurati care au bilet de trimitere de la medicul de familie sau de la medicul specialist beneficiaza de consultatii medicale gratuite, retete gratuite sau compensate, servicii medicale gratuite specifice specialitatii.