Angajam sofer

GRADINITA BUTTERFLY DRUMUL TABEREI

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia scolarii si ii aduce la sediu;
- duce/aduce prescolarii la/de la domiciliu;
- face aprovizionarea

CERINTE

- experienta intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- masa de pranz;
- lucru intr-un mediu placut.

La Butterfly asiguram un mediu sigur si confortabil pentru dezvoltarea armonioasa a copiilor.
Increderea in sine, placerea de a invata, onestitatea, respectul si bunele maniere sunt valori pe care le insuflam copiilor pentru formarea lor ca adulti.
Prin pasul pe care il face trecandu-ne pragul, copilul trece de sub ocrotirea si indrumarea exclusiva a dumneavoastra si in grija noastra. Increderea pe care ne-ati acordat-o, reprezinta pentru noi o responsabilitate mare pe care ne-o asumam cu bucurie si muncim din greu sa o onoram.

Suntem o echipa de profesionisti care a reusit sa creeze un standard inalt pentru educatia copiilor, in spatii deosebite si cu o metoda de studiu care incurajeaza dezvoltarea individuala in cadrul grupului.

Reteaua de Gradinite Butterfly reuneste peste 300 de copii prescolari care "invata sa zboare" sub indrumarea noastra.