Angajam reprezentant vanzari

Asaftei & Asociatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este disponibil in Bucuresti
- ofera informatii si servicii de recuperari creante clientilor si viitorilor clienti intr-o mainera eficienta, politicoasa si proactiva
- prezinta serviciile companiei Asaftei & Asociatii catre potentialii clienti
- contribuie la marirea portofoliului de clienti prin identificarea de noi clienti
- negociaza, incheie si asigura semnarea contractelor de catre clienti
- mentine legatura cu clientii si urmareste atingerea obiectivelor de vanzare si satisfacerea cerintelor clientilor
- asigura acuratetea inregistrarii datelor clientilor in baza de date

CERINTE

Cerinte
- persoana tanara, proactiva, sociabila, organizata, cu iniţiativa personală, responsabila
- bune abilitati de comunicare si negociere
- spirit de echipa si competitivitate
- studii superioare finalizate cu diploma de licenta/ licenta in Drept reprezinta un avantaj
- cunoasterea pachetului Microsoft Office
- cunoasterea limbii engleze
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)
- mediu de lucru placut, cu un colectiv tanar
- salariu fix 1500 lei + beneficii salariale motivante in functie de indeplinirea obiectivelor propuse de management
- telefon mobil de serviciu