Receptionera Salon Infrumusetare

SC VERONIQUE BEAUTY CENTER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampinarea clientilor in salon
- redirectionarea clientilor catre posturile de lucru, solicitate in programare de catre client.
- preluarea apelurilor telefonice si efectuarea programarilor.
- efectuarea programarilor pe mai multe canale de comunicare ( Telefon, e-mail, skype etc)
- informarea clientilor cu privire la serviciile si promotiile salonului.
- efectuarea intrarilor si iesirilor (NIR-uri) de materiale.
- Incasarea serviciilor si lucrul cu casa de marcat si POS
- gestionarea stocurilor si supravegherea materialelor.

CERINTE

- Prezenta agreabila si capabilitati de comunicare cu publicul
- Tanara dinamica si dornica de dezvoltare profesionala
- Atentie distributiva si agila
- Abilitatea de a efectua mai multe sarcinii in acelasi timp.
- Persoana serioasa, corecta si loiala
- Dornica de performanta si autodepasire

BENEFICII OFERITE

1500-1700 RON + BONUSURI

DESCRIEREA FIRMEI

Pentru mai multe detalii: www.veronique.ro