Angajam programator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea Postului:
Va fi implicat in proiectele companiei, in mare parte axate pe crearea de produse web.
Va lua parte la training-uri si va avea de studiat anumite limbaje de programare (in principal cele mentionate in sectiunea "cerinte"), si i se va face o evaluare periodica.
Programul de lucru: full time.

CERINTE

Persoana tanara , ambitioasa , dornica de a se dezvolta profesional si de a invata, cu o experienta minima de 6 luni de lucru intens in domeniu.

Cunostinte minime de PHP, JavaScript (jQuery), HTML / CSS, MySql, Wordpress
Cunostinte suplimentare in dezvoltarea de aplicatii Facebook, aplicatii de mobil, platforme de magazine online, SEO, constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant si evaluari periodice.
La sfarsitul fiecarei evaluari periodice, in cazul evolutiei, se va acorda bonus si rediscutarea salariului dupa cateva evaluari pozitive.
Mediu de lucru profesionist, dinamic, alaturi de o echipa tanara si ambitioasa.

Posibilitatea de a castiga experienta in domeniul celor mai noi tehnologii web.
Tehnica de calcul de performanta.
Birou in zona centrala a Bucurestiului, cu acces la multe mijloace de transport.

Este necesara prezentarea unui portofoliu cat mai detaliat cu explicatii clare despre implicarea personala in fiecare proiect .