Angajam profesor in invatamantul prescolar / educator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative
-conceperea si implementarea planificarii anuale si saptamanale si a proiectelor de lectie
-participarea la concursuri specifice
-disponibilitatea de-a investi timp in evolutia ta profesionala
-organizarea activitatilor scolare si extrascolare (serbari, evenimete,intalniri cu parintii etc.)
-monitorizarea, evaluarea si imbunatatirea continua a performantelor prescolarilor

CERINTE

-absolventa a Liceului Pedagogic sau Facultatea de Pedagogia Invatamantului Primar si prescolar
- experienta de minim 4 ani in domeniu
- sa te integrezi usor intr-o echipa formata deja si sa poti integra cat mai repede procedurile noului loc de munca
- sa fii om de echipa si sa-ti asumi responsabilitatea meseriei de profesor in invatamantul prescolar / educator cu tot ce deriva din aceasta
- persoana entuziasta, dedicata, calda, calma, ferma, vesela, ordonata, pasionata de interactiunea cu copii si de dezvoltarea acestora la intregul lor potential.
- abilitati de comunicare si organizare.
- capacitate de a comunica cu parintii, colaborare cu personalul gradinitei.
- capacitate de organizare, planificare si structurare a programului educational.
- sa fii creativ si cu spirit de initiativa.
- sa ai abilitati de creare a unui mediu placut si confortabil in sala.
- sa reusesti sa te faci placut si indragit de copii, iar tu la randul tau sa-i indragesti.

BENEFICII OFERITE

Oferta este confidentiala si se va discuta/negocia in urma interviului si a abilitatilor candidatilor.
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un email cu CV-ul si poza la adresa: info@gradinitaiilo.ro