Angajam personal Salon de infrumusetare- Perfect Beauty Salon

Perfect Beauty Salon

Job expirat

RESPONSABILITATI

Domeniile de activitate :
Coafor
Frizerie
Cosmetica
Masaj
Manichiura clasica
Manichiura cu GEL

Se cauta : Coafeza, Frizer, Frizerita, Manichiurista, Maseur/ Maseuza, Cosmeticiana cu EXPERIENTA si mult TALENT.

Daca te consideri o persoana dinamica, sociabila si ai experienta in aceste domenii de activitate, contacteaza-ne la 0784.381.481 sau depune un CV la
info@perfectbeautysalon.ro

Perfect Beauty Salon va ofera servicii profesionale de Coafor, Frizerie, Cosmetica, Manichiura, Pedichiura, Solar, Unghii False cu Gel, Masaj.

Situat in vecinatatea cartierelor Bucurestii Noi, Pajura,Damaroaia, Baneasa si Piata Presei Libere, Perfect Beauty Salon este locul ideal pentru tine.

Oferim servicii de calitate cu produse profesionale si la preturi promotionale!

CERINTE

Seriozitate
Profesionalism
Sociabilitate