Angajam personal pentru Agentie Imobiliara

ISY Security International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- 5 posturi de agenti imobiliari: lucru la birou si pe teren, operare softuri de specialitate, negocieri cu clienti si terti (parteneri ai companiei), lucrul cu termene limita
- 1 post de secretara: cunoasterea activitatilor agentiei de imobiliare, putere de decizie in lipsa superiorilor, indeplinirea termenelor, gestionarea de documente, dosare, etc., mentinerea unei relatii cu terti
- 1 post manager de agentie: coordonarea si recrutarea partiala a echipei de agenti, decizie de schimbare a echipei in situatii extreme, monitorizarea activitatii agentiei, setarea unor obiective (si gestionarea lor pana la indeplinire), responsabilitate maxima in lipsa unei autoritati superioare.

CERINTE

- pentru agenti: permis de conducere cat B (masina personala este un avantaj), flexibilitate program, bune cunostinte ale softurilor de specialitate, comunicativ(a), responsabil(a), indeplinirea la termen a obligatiilor, adaptarea la eventuale conditii de stres
- pentru secretara: politicoasa, aspect fizic placut, indeplinirea sarcinilor in termen, prioritizarea sarcinilor, orientata spre rezolvarea problemelor.
- pentru managerul de agentie: persoana calma, orientata spre rezolvarea conflictelor, bune abilitati de comunicare, bune cunostinte ale pietei de capital si pietei imobiliare, impartirea sarcinilor agentilor in subordine.

BENEFICII OFERITE

Pentru agenti si manager: bonusuri in functie de performanta, peste un salariu fix motivant.
Secretara are salariu fix, program full time

Compania ISY este pe piata imobiliara din anul 2014. Rezultatele bune si feedbackul pozitiv ne-au indemnat sa ne deschidem propria agentie. In acest sens avem 7 pozitii deschise, 5 de agenti imobiliari, una de secretara si una de manager de agentie, cu mentiunea ca pentru toate pozitiile, persoanele interesate trebuie sa aiba minim 2 ani de experienta in domeniul imobiliar.