Angajam personal calificat salon infrumusetare ( frizerie,coafor,manichiura/pedichiura,cosmetica)

SC PREMIUM BEAUTY STYLE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam frizer / frizerita , coafeza , manichiurista – pedichiurista , cosmeticiana cu o pregatire profesionala si cu experienta in arta infrumusetarii.
Experienta candidatilor trebuie sa fie de minim 2 ani.
Lucrand intr-un salon de coafura , candidatul ideal trebuie sa fie zambitor , amabil , politicos , dornic de afirmare si perfectionare prin participarea la cursuri de pregatire.
Responsabilitati:
-- Diagnostic si recomandare de produse profesionale catre clienti;
- Respectarea programului de lucru, timpilor de lucru si programarilor;
- Promovarea serviciilor si produselor disponibile in salon;
- Perfectionare continua, cu mentinerea cunostintelor profesionale la zi;
- Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului;
- Respectarea procedurilor administrative ale companiei.

CERINTE

Experienta candidatilor trebuie sa fie de minim 2 ani,iar existenta unui portofoliu de clienti sporeste sansele candidatului.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);
- Contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;
- Pregatire profesionala continua;
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti.
- Conditii de munca excelente.

DESCRIEREA FIRMEI

Salonul Glow Beauty Style