Angajam operatori pariuri sportive

SC Planetwin365 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planetwin365 va ofera posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar si , de asemenea, va ofera posibilitatea de promovare, in functie de interesul manifestat fata de activitatea din agentie.

CERINTE

-diploma de Bacalaureat OBLIGATORIU!
-nu este necesara experienta in domeniu, deoarece se ofera un program de training complet, dar aceasta poate constitui un avantaj;
- Experienta relevanta de lucru in relatia directa cu clientii;
- Experienta in gestiune si lucrul cu marfa constituie un avantaj;
- Cunostinte de operare PC – nivel mediu;
- Cunostinte limba engleza/italiana - constituie un avantaj;
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Disponibilitate de lucru in ture(program obisnuit 10:00-22:00)
- Loialitate, corectitudine si seriozitate.

Pentru angajari, trimiteti CV insotit de o poza recenta, la adresa de email: office.pw365@gmail.com. Mentionati orasul pentru care optati, in "subiect".
Numar de contact: 031/4357124

BENEFICII OFERITE

Salariu este corelat cu volumul de munca.

Societate comerciala ce activeaza in domeniul jocurilor de noroc.