Angajam OPERATORI INTRODUCERE DATE

STARJOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Starjobs asista companie internationala in selectarea si angajarea de OPERATORI INTRODUCERE DATE pentru biroul din Bucuresti.

Sarcini:
- Inregistrare comenzi (experienta in call center il va ajuta)
- Inregistrare comenzi primite prin posta
- Introducerea informatiilor preluate de la clienti in baza de date

CERINTE

Cerinte:

-Amabilitate, diplomatie
-Buna operare calculator (viteza e importanta)
-Atentie la termenele limita si constiinciozitate
-Atentie distributiva
- Minima experienta in call-center
- Disponibilitate de a lucra in weekend (sambata), atunci cand este necesar

BENEFICII OFERITE

Contractul de munca se incheie pe perioada de 3 luni (cu posibilitatea continuarii colaborarii si in sezoanele urmatoare)

STARJOBS ROMANIA - Servicii complete in domeniul resurselor umane

Cu echipa noastra motivata si cu experienta in domeniul resurselor umane, folosind relatiile si sistemul cunostintelor retelei europene STARJOBS, sustinem dezvoltarea partenerilor si angajatilor nostrii in numele respectului, orientarii spre oameni si a legalitatii.

Oferim servicii integrate de resurse umane:
• Munca prin agent de munca temporara- Leasing de personal – Inchiriere de personal
• Recrutare si selectie
• Head hunting
• Salarizare
• Training
• Teste psihologice
• Fisa postului
• Consultanta de legislatie a muncii
• Distributie materiale publicitare