Angajam operator call center

ARP RESEARCH

Job expirat

RESPONSABILITATI

ARP Research, companie de consultanta si cercetare de piata, angajeaza si recruteaza operatori call center pentru sondaje de opinie si operatori pentru sondaje pe teren.
Activitatea presupune culegerea datelor telefonic sau pe teren, fata in fata cu respodendentii, pentru realizarea studiilor de piata, cu o durata variabila de la proiect la proiect.
Subiliniem ca suntem interesati de personal angajat pe baza de proiect. Persoanele care se incadreaza in criteriile noastre vor fi adaugate in baza de date a firmei pentru proiectele viitoare.

CERINTE

- Cel putin absolvent(a) studii medii (liceu);
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
- Responsabilitate in munca desfasurata;
- Respectarea termenelor de executie.

BENEFICII OFERITE

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita cv-ul pe adresa apr_cariere@yahoo.com. Doar CV-urile trimise pe aceasta adresa vor fi luate in considerare

DESCRIEREA FIRMEI

ARP Research, companie de consultanta si cercetare de piata