ANGAJAM MONTATORI MOBILIER

BLEJAN ACTIV SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ne dorim colegi cu adevarat profesionisti, care sa dea tot ce stiu mai bun si sa primeasca o rasplata pe masura competentelor!

Locul tau este alaturi de noi daca esti serios, civilizat, meticulos, indemanatic si ai capacitatea de organizare eficienta a timpului de lucru.

CERINTE

-experienta in montarea mobilierului din PAL, MDF, lemn masiv
-permis de conducere cat B
-abilitatea de a lucra in echipa

BENEFICII OFERITE

contract de muncă cu toate beneficiile oferite unui contract de munca stabil.

Este obligatorie experienta pe un post asemanator, permisul de conducere cat. B si cunostinte de instalatii electrice.

Efectueaza masuratori la clientului, transportul si montajul in echipa a mobilierului si electrocasnicelor conform specificatiilor tehnice, in baza unui proiect;

Raspunde de calitatea intregului proces de montaj, efectueaza predarea mobilierului comandat si asigura service-ul mobilierului.

Mediu de lucru bine organizat, alaturi de o echipa tanara;
Sansa unei cariere stabile in cadrul unei companii de top;
Pachet salarial atractiv: parte fixa + bonusuri in functie de volumul de lucru.