Angajam maseur/maseuza

Vivien Kondor Studio

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vivien Kondor Studio angajeaza maseur/maseuza cu experienta. Centrul se afla in zona de nord a capitalei si este deschis de 4 luni. Cautam persoane serioase,amabile,educate.Prezinta avantaj persoanele cu un portofoliu de clienti.
Tipuri de masaje efectuate: masaj de relaxare,masaj reflexo,anticelulitic,masaj cu pietre roci vucanice,masaj suedez,aromoterapie,etc.

CERINTE

Efectueaza masajele terapeutice
Monitorizeaza evolutia pacientului, pentru a optimiza rezultatele tratamentului;
Pregateste cabinetul de masaj si asigura aprovizionarea cu toate consumabilele necesare;
Efectueaza programari pentru masaj; colaborareaza cu receptia clinicii pentru a se asigura ca pacientul este corect informat in ceea ce priveste preturile tratamentelor si modalitatile de plata.
Orientare catre client;
Bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Atentie la detalii;
Limba engleza – nivel mediu;
Studii medii finalizate; absolvent al cursului de calificare cu specialitatea „tehnician maseur”;
Criterii eliminatorii:
limba engleza si recomandari.

DESCRIEREA FIRMEI

Beauty salon,yoga studio