Angajam Inginer Instalatii

SC DAVI COMFIRE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Urmareste implementarea proiectului de instalatii (detectie incendiu, avertizare la efractie, control acces);
- Verifica executia sistemelor si functionalitatea lor prin testari specifice fiecarui sistem.
- Elaboreaza solutii tehnice, in conformitate cu caietul de sarcini si solicitarile clientului;
- Analizeaza si, in caz de nevoie, modifica documentatia tehnica primita de la beneficiar/proiectant (detaliile de executie);
- Realizeaza documentatia pentru avizarea proiectelor (incendiu si securitate);
- Analizeaza si raspunde cererilor de oferta primite de la clienti;
- Se informeaza despre cerintele si asteptarile clientilor (cerinte de calitate, branduri, optimizari, derulare contract etc.) referitor la fiecare cerere de oferta;

CERINTE

- Studii superioare de profil tehnic (preferabil Instalatii);
- Certificare Proiectant instalatii curenti slabi (detectie incendiu, avertizare la efractie, control acces, TVCI, retea voce-date);
- Certificat Proiectarea Sistemelor de securitate
- Certificat Operator in verificarea, intretinerea si repararea instalatiilor speciale de prevenire si stingere a incendiilor.
- Experienta in domeniul lucrarilor de instalatii - minim 3 ani
- Bune cunostinte AutoCAD;
- Foarte bune cunostinte operare MS Office, inclusiv MS Project;
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara;
- Cunostinte solide de legislatie specifica.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix, negociabil in functie de experienta;
- Bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale companiei;
- Lucrul intr-o echipa profesionista.

S.C. Davi Comfire S.R.L. ofera servicii complete de protectie impotriva incendiilor, de la servicii de consultanta PSI, pana la servicii de stingere incendii cu personal specializat.