Angajam guvernanta interna, 1000 euro, zona Herastrau

Jobs & HR Solutions S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie cu o fetita de 9 luni angajeaza urgent o guvernanta, bona, pentru program in regim intern si disponibilitate pentru a calatori impreuna cu familia.
Ne dorim o bona nefumatoare, haioasa, educata, extrem de corecta si blanda, studii superioare, vorbitoare de limba engleza. Avantaj: cunoasterea metodelor de educatie alternativa. Disponibilitate pentru a calatori cu familia.
Salariul 1000 Euro.

CERINTE

Agentie de recrutare bone si menajere cu experienta de peste 10 ani in domeniu. Recrutare personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie; ingrijire batrani/ bolnavi la domiciliu.