Angajam expeditori

SC CYCLON TRANS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal pentru casa de expeditii
Descrierea postului:

- primirea si confirmarea comenzilor de transport;
- respectarea termenelor de incarcare si descarcare a marfurilor;
- stabilirea traseelor optime;
- urmarirea transportului pe parcursul derularii acestuia si rezolvarea tuturor problemelor ce pot interveni;
- mentinerea permanenta a legaturii cu managerul echipei.

CERINTE

Cerinte:

- cunostinte de limba engleza, cunoasterea limbilor germana si franceza constituie un avantaj;
- cunostinte MS Office;
- disponibilitate la program prelungit;
- capacitate de lucru in conditii de stres;
- abilitatea de a planifica, organiza si urmari activitati;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa si responsabilitate;
- seriozitate, dinamism;
- domiciliul stabil in Bucuresti

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

- conditii salariale deosebite;
- conditii de lucru deosebite;
- telefon de serviciu
- decontare transport.

Compania CYCLON TRANS EXPEDITION efectueaza transporturi rutiere interne si internationale pentru orice tip de marfa. Am largit oferta de servicii cat si logistica companiei pentru a raspunde prompt solicitarilor primite din partea clientilor nostrii. Dispunem de tot ce este necesar pentru a va oferi solutii la nivelul exigentelor dvs. pentru transportul intern si international.